Contact Us:

670 Lafayette Ave, Brooklyn,
NY 11216

+1 800 966 4564
+1 800 9667 4558

Hizmet Ve Olanaklarımız

Altınbaş Üniversitesi Yurt binaları Mahmutbey yerleşkesinde 2014 -2015 eğitim yılı içinde hizmete açmıştır.

Yurt Müdürlüğü, misafirlerimizin konforu ve rahat çalışma alanlarının yönetimi için 24 saat esaslı görev yapmaktadır.

Her odada banyo ve WC ve tezgâh altı soğutucu bulunmaktadır. Ayrıca kişiye özel, çalışma masası, sandalyesi, 2 kapaklı gardırobu, yatak ve okuma lambası ile kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

Akademik yaşamı desteklemeye odaklanmış yurtlarımızda çizim odaları, ders çalışma alanları ve bilgisayarlar öğrencilerimizin hizmetindedir.

Sosyal yaşamı desteklemek adına TV odalarımız, restoran, yiyecek-içecek otomatları oyun salonu, fitness salonu, müzik ve odası bulunmaktadır.

Öğrenciler oda girişlerinde nevresim takımını (Yastık, Çarşaf, Yorgan vs) getirmek zorundadırlar. Yurt yönetimi olarak nevresim (Yastık, Çarşaf, Yorgan vs) hizmeti verilmemektedir.

Güvenlik
Öğrenci yurtlarımız 24 saat görev yapan güvenlik personeli dışında; iç ve dış güvenlik kameralar, son teknoloji yangın detektörleri ve elektronik kapı sistemleri ile güvenliğiniz için en son teknolojik sistemlerle donatılmıştır. (Dahili 1020)
Temizlik Hizmetimiz
Yurt binalarımızda öğrencilerimizin odaları ve kullandıkları ortak alanlar profesyonel bir taşeron firma tarafından yapılmaktadır. Temizlik ekibi Yurt Müdürlüğü tarafından denetlenmekte ve yönlendirilmektedir. Ortak alanlar gün içinde düzenli olarak, odalar ise Yurt Müdürlüğü tarafından belirlenen programa göre periyodik olarak temizlenmektedir. Temizlik esnasında hijyene azami özen gösterilmekte, bu amaçla değişik yüzeyler ve değişik alanlarda farklı malzemeler ve kimyasallar kullanılmaktadır. Bu kimyasalların seçiminde alerjik reaksiyon oluşturmayacakları seçimine özen gösterilmektedir. Öğrencilerimizin, yurt yönergesi gereği, temizlik yapılacak günlerde odalarını temizliğe uygun halde bırakması gerekmektedir.
Isınma ve Sıcak Su
Yurt binalarımızda 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta, kış döneminde merkezi sınma sağlanmaktadır.
Çamaşırhane
Çamaşırhanemizde; çamaşır makineleri, kurutma makineleri ve endüstriyel ütü masaları bulunmaktadır. Çamaşır yıkama hizmeti tarafımızca verilmekte olup, kimyasallar öğrenciler tarafından sağlanmaktadır.
Öğrenci Mutfağı
Öğrenci mutfağı içerisinde ankastre ocak, tost makinesi, mikrodalga fırın ve aspiratör bulunan, pratik yemeklerin yapılabileceği, mutfaklar mevcuttur. Bu mutfaklar yurtlarda kalan bütün öğrencilerimizin, yurt yönergesi çerçevesinde, kullanımlarına açıktır.
Dinlenme Salonları
Yurdumuzun içerisinde oturma grubu, TV, internet bağlantısı, olduğu ortak dinlenme salonları mevcuttur. Öğrencilerimiz, yurt yönergesi çerçevesinde, misafirlerini saat 09:00 ile 23:00 saatleri arasında dinlenme salonlarında ağırlayabilir.
İnternet Ve TV
Odalarımızın tümünde network prizleri ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.